Legipid® Legionella Kit
Tico Europe introduceert een nieuw ontwikkelde legionella sneltest genaamd Legipid® Legionella Kit op de Nederlandse markt.
De Legionella sneltest is specifiek voor de detectie van Legionella pneumophila. Legipid® detecteert alle serogroepen van deze soort en detecteert alleen de levende bacteria. De test kan eventueel ter plekke worden uitgevoerd en het resultaat is met 50 minuten bekend. De Legipid® detectielimiet is 93 kve.
Er is geen specifieke apparatuur voor testbepaling nodig en geen intensieve training van de gebruiker vereist. Legipid® is ENAC geaccrediteerd in Spanje en AOAC certificering is aangevraagd en wordt eind dit jaar verwacht. De Legipid® wordt momenteel in andere landen gebruikt als effectief alternatief in het beheer van koelwaterinstallaties, ter vervanging van de PCR en Immunosensing methoden.
Kort samengevat:
1) Sneltest specifiek voor Legionella pneumophila en detecteert al de Serogroepen van deze soort.
2) Legipid detecteert alleen de aanwezige levende bacteria
3) Detectie limiet 93 KVE
4) Resultaat binnen 50 minuten
5) Geen specifieke apparatuur voor testbepaling nodig en geen intensieve training van gebruikers is vereist.
6) Goedkoper dan de huidige bekende testkits
7) Meer informatie kunt u vinden op www.biotica.es
Klik hier voor de brochure van de Legipid® Legionella Kit.
Klik hier voor een demonstratie video van de Legipid® Legionella Kit.

-
211-10-001 set€35
-
311-10-001 kit€320
-
311-10-011 kit€250
-
311-10-BVM1 set€772
-
311-10-BVM1 set€772
-
311-10-CB1 kit€3
-
311-10-MA1 set€85
-
311-10-RA1 set€14
-
311-10-SP1 kit€12




